Uwaga karnetowicze! Darmowy dostęp do transmisji z domowych meczów Ruchu

20 paź 2020 |

Prosimy posiadaczy karnetów o przesłanie informacji, które umożliwią im zobaczenie domowych meczów Niebieskich w internecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

W związku z wysoką liczbą zakażeń koronawirusem wszystkie wydarzenia sportowe w kraju od 17 października odbywają się bez udziału publiczności. Kibice nie mogli obejrzeć m.in. sobotniego meczu 5. serii PGNiG Superligi Kobiet KPR Ruch - Zagłębie Lubin.

W tej sytuacji władze Superligi podjęły decyzję o przekazaniu karnetowiczom bezpłatnych dostępów do domowych meczów klubów w ramach transmisji internetowych (na zobacz.tv).

Wszystkich posiadaczy karnetów na mecze KPR Ruch Chorzów w sezonie 2020/21 prosimy o przesłanie na adres marketing@ruch-chorzow.pl zdjęcia swojego karnetu z widocznym numerem, a także danych do kontaktu (nr telefonu).

Gdy otrzymamy informację zwrotną o aktywowaniu dostępów do transmisji, wówczas poinformujemy o tym na stronie klubowej. Następnie karnetowicze będą musieli zarejestrować się na platformie https://www.zobacz.tv

Dostęp będzie ważny na wszystkie mecze domowe Ruchu, aż do momentu umożliwienia kibicom ponownego wejścia na trybuny. Mecze wyjazdowe dostępne są tylko w ramach pakietu na zobacz.tv (koszt 19,90 zł miesięcznie; dla osób, które wykupiły abonament we wrześniu, obowiązuje promocyjna opłata 15,90 zł).