Trenerzy po meczu KPR Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin (wideo)

14 mar 2021 |

Bożena Karkut (Zagłębie) i Vit Teleky (Ruch) zabrali głos po niedzielnym spotkaniu w Chorzowie. Zapraszamy do obejrzenia wywiadów.

KPR Ruch Chorzów uległ Zagłębiu Lubin 27:31 (12:14) w meczu 19. serii PGNiG Superligi Kobiet. Poniżej prezentujemy wypowiedzi Bożeny Karkut, trener "Miedziowych" oraz Vita Teleky\'ego, szkoleniowca "Niebieskich".

Bożena Karkut (trener Zagłębia Lubin)

- Zawsze mecze z Ruchem są zacięte. To są takie mecze, gdzie przeciwnik nie ma nic do stracenia, ma dużo do zyskania, a my musimy, stad większe ciśnienie. Zawsze uczulam mój zespół przed meczem z Ruchem, że zderzymy się z waleczną drużyną i trzeba będzie do końca walczyć, jeśli nie wykorzystamy na początku swoich szans. I tak też dzisiaj było.Vit Teleky (trener KPR Ruch Chorzów)

- Nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, bo przegraliśmy i zrobiliśmy dużo błędów w ataku. Gdybyśmy nie zgubili tych piłek i nie poszłyby z tego kontry, to wynik mógłby być inny. Za walkę muszę dziewczyny pochwalić, dziękuję im za to, ale moje oczekiwania było trochę większe. Do meczu dobrze się przygotowaliśmy, od pierwszej minuty dziewczyny zagrały to, co miały grać, szczególnie w obronie.