Startuje nowy sezon PGNiG Superligi Kobiet!

9 wrz 2020 |

W środę odbędą się mecze w Lublinie i Piotrkowie Trybunalskim, w czwartek w Elblągu i Kobierzycach. W tym ostatnim zaprezentuje się nasza drużyna.

Pół roku musiały czekać szczypiornistki na rozegranie meczu o punkty w najwyższej klasie rozgrywek. Poprzedni sezon Superligi Kobiet został przerwany i zakończony w marcu, z powodu pandemii koronawirusa.

W środę (9.09.) rusza nowy sezon ligowy. Na pierwszy ogień pójdą drużyny z Lublina i Jarosławia. Mistrz Polski MKS Perła podejmie Eurobud JKS, a spotkanie będzie transmitowane przez TVP Sport (godz. 18.00). Następnie, także w środę, Piotrcovia zagra z Zagłębiem Lubin.

Z kolei w czwartek (10.09.) sezon zainauguruje nasza drużyna. "Niebieskie" zmierzą się na wyjeździe z brązowym medalistą poprzedniego sezonu - KPR Gminy Kobierzyce (godz. 19.00). Wcześniej rozegrany zostanie mecz w Elblągu, pomiędzy Startem a Młynami Stoisław Koszalin.

Mecze w Piotrkowie Trybunalskim, Elblągu i Kobierzycach będzie można obejrzeć w internecie - na stronie zobacz.tv.

Program 1. serii PGNiG Superligi Kobiet
Środa, 9 września

Godz. 18.00: MKS Perła Lublin - Eurobud JKS Jarosław (TVP Sport)
Godz. 19.30: Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Zagłębie Lubin (zobacz.tv)
Czwartek, 10 września
Godz. 17.30: Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin (zobacz.tv)
Godz. 19.00: KPR Gminy Kobierzyce - KPR Ruch Chorzów (zobacz.tv)

Link do transmisji z meczu Kobierzyce kontra Ruch - tutaj.

Miesięczny dostęp do spotkań w telewizji zobacz.tv kosztuje 19,90 zł, a wszyscy, którzy rozpoczną subskrypcję do końca września br., za dostęp w sezonie 2020/2021 zapłacą promocyjną cenę - 15,90 zł miesięcznie.