PGNiG Superliga Kobiet. Znamy termin pierwszego meczu „Niebieskich”

26 sie 2022 |

KPR Ruch Chorzów powrócił na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce. Pierwszy mecz czeka nas w piątek, 9 września.

PGNiG Superliga Kobiet ogłosiła terminarz pierwszej serii sezonu 2022/23.

KPR Ruch Chorzów rozpocznie walkę o ligowe punkty w piątek, 9 września. O godz. 19.00 "Niebieskie" zmierzą się na wyjeździe z KPR Gminy Kobierzyce.

Wiadomo już także, jakie spotkania PGNiG Superligi Kobiet będą transmitowane we wrześniu na antenie TVP Sport (oraz na www.tvpsport.pl, w aplikacji mobilnej oraz aplikacji TVP Sport na smart TV, a także na platformie hybrydowej).

Pierwszym transmitowanym spotkaniem będzie rywalizacja pomiędzy Młynami Stoisław Koszalin a beniaminkiem, Galiczanką Lwów. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 10 września o godzinie 17:00.

Równie emocjonująco zapowiada się mecz 2. serii PGNiG Superligi Kobiet. Do walki o ligowe punkty przystąpi Eurobud JKS Jarosław, a przeciwnikiem jarosławianek będzie Zagłębie Lubin. Drużyny staną naprzeciw siebie w czwartek, 15 września o godzinie 18:15.

Ostatnim transmitowanym starciem będzie mecz MKS FunFloor Lublin z KPR Gminy Kobierzyce. Spotkanie PGNiG Superligi Kobiet zostanie rozegrane w czwartek, 22 września o godzinie 16:45.

Resztę meczów rozgrywanych w PGNiG Superlidze Kobiet - w tym spotkania KPR Ruch Chorzów - można będzie zobaczyć na platformie Emocje.TV, dostępnej w Internecie oraz aplikacji mobilnej Emocje.TV – na urządzeniach mobilnych i Smart TV.