Oglądaj magazyn „7. Metr” w TVP Sport - początek o godz. 17.25

8 paź 2020 |

Echa Pucharu Polski i koronawirusa w PGNiG Superlidze. Damian Drobik, dyrektor sportowy ZPRP gościem specjalnym magazynu "7. Metr" w TVP Sport i na TVPSPORT.PL

Miniony weekend miał być wielkim świętem piłki ręcznej w Polsce. Zaplanowany na na ten czas turniej finałowy PGNiG Pucharu Polski piłkarzy ręcznych nie doszedł jednak do skutku, a rywalizację odwołano na niewiele ponad dwie godziny przed pierwszym z meczów. Powód? Kilka przypadków zakażenia koronawirusem wśród zawodników klubów PGNiG Superligi po niedawnym zgrupowaniu reprezentacji Polski. Z tego powodu przełożona została też mająca się odbyć 6 i 7 października 4. seria Superligi.

To właśnie te wydarzenia będą głównym tematem czwartkowego magazynu "7. Metr". O ich kulisach porozmawiamy z dyrektorem sportowym ZPRP Damianem Drobikiem oraz ekspertem TVP Sport Wojciechem Zydroniem.

Ponadto pochylimy się nad zeszłotygodniowymi towarzyskimi meczami reprezentacji Polski piłkarek ręcznych ze Szwedkami.

O dołączenie do grona "Rycerzy Króla Artura" Siódmiaka postara się natomiast legenda boksu - Dariusz "Tiger" Michalczewski.

Program poprowadzą Sylwia Michałowska i Maciej Wojs. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w czwartek, 8 października, od godz. 17:25. W trakcie programu przeprowadzimy konkurs, w którym do wygrania będzie koszulka reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych.

Link do transmisji - TUTAJ

Magazyn "7. Metr" powrócił do TVP Sport po 12 latach. Premiera odbyła się w czwartek 3 września, a gościem specjalnym był wówczas Grzegorz Tkaczyk. Program jest emitowany w każdy czwartek na antenie TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.