Michał Boczek zostaje do końca sezonu - KPR Ruch Chorzów
Michał Boczek zostaje do końca sezonu
20 lis 2019
|
Władze KPR Ruch Chorzów porozumiały się z Michałem Boczkiem w sprawie dalszej współpracy. Trener, który jest zatrudniony w naszym klubie od 19 października, pozostanie na stanowisku do końca sezonu 2019/20.
Michał Boczek debiutował w Ruchu 23 października, w meczu wyjazdowym w Koszalinie, przegranym 22:30. Następnie pomógł "Niebieskim" odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie (30:25 z Piotrcovią w hali MORiS).
Drugą rundę chorzowianki rozpoczęły od trzech wyjazdów. W meczu w Elblągu ze Startem były blisko wywalczenia pierwszych punktów na wyjeździe (26:27). Później przegrały w Lublinie i Jarosławiu. Po dziesięciu kolejkach nasza drużyna zamyka tabelę, ale strata do siódmej Piotrcovii wynosi tylko trzy punkty.
W Superlidze trwa przerwa, zespoły wrócą na boiska dopiero w pierwszy weekend stycznia 2020 r. Ruch podejmie wówczas KPR Gminy Kobierzyce.