List Superligi do Kibiców piłki ręcznej

28 paź 2020 |

Zapraszamy do przeczytania listu, jaki Zarząd Superligi sp. z o.o. wystosował do wszystkich Kibiców szczypiorniaka.

Drodzy Kibice piłki ręcznej,
 
Przez ostatnie tygodnie, tak jak cały nasz kraj, zmagamy się jako środowisko piłki ręcznej ze skutkami pandemii Covid-19. Staramy się wspólnie z klubami, Partnerami biznesowymi oraz Telewizją Polską, aby piłka ręczna w tym trudnym dla nas wszystkich czasie funkcjonowała i przynosiła Państwu co weekend dużo radości oraz sportowych emocji.

Mimo wyjątkowej sytuacji, walczymy we współpracy z Klubami, o zachowanie ciągłości rozgrywek i bezpiecznego ich przeprowadzania. Tylko dzięki wspólnej determinacji, rozgrywki PGNiG Superligi, choć niepełne i "poszatkowane", są kontynuowane. Mamy świadomość, że przekładamy oraz odwołujemy wiele spotkań, zmieniamy plany transmisji w ostatniej chwili. Niejednokrotnie może zaskoczyć Was brak transmisji ulubionej drużyny na antenie TVP Sport, a jedyna możliwość zobaczenia meczu to transmisje internetowe. Niestety, sami jesteśmy zaskakiwani skalą oraz nieprzewidywalnością zjawiska jakim jest pandemia, a bezpieczeństwo zawodników, pracowników klubów i ich rodzin, jest dla nas nadrzędne.
 
Zwracamy się z prośbą do Państwa o wyrozumiałość i uważne śledzenie naszej strony oraz mediów społecznościowych. Będziemy w tych miejscach na bieżąco informować o przebiegu rozgrywek i dokładnych terminach meczów.
 
Jako spółka zarządzająca PGNiG Superligą, robimy wszystko, aby utrzymać rozgrywki oraz doprowadzić do ich zakończenia w maju 2021 roku. Będzie to jednak możliwe tylko wtedy, gdy będziemy sobie nawzajem pomagać. Wtedy wszyscy razem jako środowisko, wygramy tę nierówną walkę. Prosimy Was zatem o wyrozumiałość i wsparcie.
 
Mamy nadzieję, że zarówno Państwa jak i nasza rzeczywistość wróci w niedługim czasie do normalności, bez zakażeń, kwarantann, izolacji.
 
Życzymy Wam zdrowia i satysfakcji z sukcesów Waszych drużyn.
Zarząd Superligi sp. z o.o.