KPR Ruch zagra w Kobierzycach osłabiony

9 wrz 2020 |

W meczu 1. serii PGNiG Superligi Kobiet w Ruchu nie będą mogły wystąpić: Marcelina Polańska, Joanna Rodak i Patrycja Chojnacka.

Naszą drużynę nawiedziła niestety plaga urazów i nieszczęśliwych zdarzeń. Jak już informowaliśmy, w okresie przygotowawczym kontuzji doznały: Dominika Nimsz, Michalina Gryczewska oraz Agnieszka Iwanowicz.

Teraz, przed pierwszym meczem w PGNiG Superlidze Kobiet, trenerowi Marcinowi Księżykowi wypadły ze składu kolejne zawodniczki.

Marcelina Polańska uskarża się na ból w stawie barkowym i w Kobierzycach nie zagra. Podobnie jak Joanna Rodak, która na środowym treningu naciągnęła pachwinę.

Pechowe zdarzenie wyłączyło z gry także Patrycję Chojnacką. Bramkarka Ruchu została ugryziona w rękę przez kota. Doszło do zakażenia bakteryjnego. "Pati" nie wystąpi zarówno w Kobierzycach, jak i w kolejnym meczu - u siebie ze Startem Elbląg.

Jakby mało było problemów, walcząca o miejsce w pierwszym składzie Martyna Siemianowska uszkodziła kolano, zaś Aleksandra Jaroszewska podkręciła staw skokowy. Ta druga wspomoże jednak Ruch w czwartkowym meczu.

"Niebieskie" zagrają w Kobierzycach w osłabionym składzie, ale z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą. Początek czwartkowego meczu dwóch KPR-ów - o godz. 19.00. Link do transmisji na zobacz.tv - TUTAJ