Kibicu, przeczytaj, zanim przyjdziesz na mecz. Maseczki obowiązkowe!

17 wrz 2020 |

Podczas spotkań PGNiG Superligi Kobiet kibice będą musieli przestrzegać zasad reżimu sanitarnego. Przeczytaj najważniejsze informacje przed sobotnim meczem ze Startem Elbląg.

Z uwagi na pandemię Superliga sp. z o.o. wprowadziła protokół sanitarno-epidemiologiczny , który obowiązuje podczas meczów PGNiG Superligi Kobiet.

Poniżej prezentujemy najważniejsze zasady, których przestrzegać muszą kibice wybierający się na mecz KPR Ruch Chorzów - EKS Start Elbląg (19 września, godz. 17.00, hala MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113).

* kibice są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa przez cały czas trwania imprezy (nie wolno ściągać maseczek po zajęciu miejsca na widowni!); złamanie tego przepisu może skutkować wyproszeniem z hali

* kibice muszą zdezynfekować dłonie przed wejściem do hali

* przypominamy, że bilety na mecz można kupować tylko w internecie na stronie kupbilet.pl - link TUTAJ; ceny - 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy). Sprzedaż kończy się dwie godziny przed meczem.

* karnety na sezon 2020/21 można nabywać w piątek w kasie hali MORiS (I piętro, wejście od ulicy Dąbrowskiego), a także w Centrum Rekreacji i Wdzięku (wejście od ulicy Dąbrowskiego, w piątek czynne w godz. 7-22).

Fot. PGNiG Superliga Kobiet/KPR Gminy Kobierzyce