Jak co czwartek - oglądaj magazyn 7. Metr

22 paź 2020 |

Pierwsza w sezonie porażka MKS Perła Lublin i sędziowskie kontrowersje w meczach PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych - to główne tematy najbliższego odcinka magazynu o piłce ręcznej „7. Metr”.

Gościem specjalnym będzie była reprezentantka Polski Monika Stachowska. Transmisja w czwartek, 22 października, od godz. 16:30 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Prowadzone przez Kima Rasmussena piłkarki ręczne Perły Lublin doznały w minionym tygodniu pierwszej porażki w tym sezonie PGNiG Superligi kobiet. Mistrzynie kraju uległy na wyjeździe Młynom Stoisław Koszalin. W programie przeanalizowane zostaną także pozostałe mecze 5. serii PGNiG Superligi Kobiet.

Analizie poddane będą także ostatnie sekundy spotkań 6. serii PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych w Puławach i w Mielcu. Nie obyło się tam bez sędziowskich kontrowersji, które skomentują Bartosz Jurecki, Michał Jurecki i szef kolegium sędziów ZPRP Mirosław Baum.

Ponadto będzie mowa o pierwszym meczu Orlen Wisły Płock w Lidze Europy, a do grona "Rycerzy Króla Artura" Siódmiaka dołączy mistrz olimpijski w wioślarstwie Adam Korol. Program poprowadzą Maciej Iwański i Grzegorz Chodkowski.

Magazyn "7. Metr" powrócił do TVP Sport po 12 latach. Premiera odbyła się w czwartek 3 września, a gościem specjalnym był wówczas Grzegorz Tkaczyk. Program jest emitowany w każdy czwartek na antenie TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Link do transmisji na TVPSPORT.PL - TUTAJ