Informacje o biletach na mecz KPR Ruch - Zagłębie Lubin

15 paź 2020 |

W sobotę nasza drużyna podejmie wicelidera PGNiG Superligi Kobiet Zagłębie Lubin. Bilety na ten mecz można kupować przez internet.

Wejściówki można nabywać tylko i wyłącznie za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl - TUTAJ link. Nie będzie prowadzona sprzedaż w kasach. Bilety na mecz KPR Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin kosztują: 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy).

Sobotnie (17.10.) spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113. Warto pospieszyć się z zakupem biletów, bo zgodnie z nowymi wytycznymi trybuny hali mogą być wypełnione maksymalnie w 25% (co 4 miejsce).

Przypominamy także o obowiązku zakrywania nosa i ust przez całą imprezę oraz o obowiązkowej dezynfekcji rąk przy wejściu oraz wyjściu.

W sprzedaży nadal są także karnety na wszystkie mecze domowe Ruchu w sezonie 2020/21 - w kasie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu (na I piętrze, wejście do budynku od ul. Dąbrowskiego), a także w siłowni na obiekcie MORiS (czynna od poniedziałku do piątku do godz. 22.00). Cena karnetu to 40 zł.