Alba nadal gra z KPR Ruch Chorzów. Dziękujemy!

20 cze 2022 |

Podpisana w lutym br. umowa pomiędzy Grupą Alba a KPR Ruch Chorzów obowiązywać będzie do końca 2022 roku. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

23 lutego nasz klub zawarł umowę z Grupą Alba, która została sponsorem strategicznym „Niebieskich”. Umowa obowiązuje do końca 2022 roku.Logotyp spółki znalazł się na przodzie koszulek meczowych szczypiornistek KPR Ruch Chorzów - w miejscu zajmowanym wcześniej przez markę ecoexpress24.pl, która należy do Grupy Alba.

- Bardzo się cieszymy, że taka marka jak Alba współpracuje z naszym klubem. Dzięki wsparciu Sponsora zbudowaliśmy drużynę, która należała do najlepszych w pierwszej lidze, a przed przyszłym sezonem mamy jeszcze większe ambicje - podkreśla Krzysztof Zioło, prezes KPR Ruch Chorzów.

ALBA Group (Grupa ALBA) jest jednym ze światowych liderów branży gospodarki odpadami i recyklingu, ochrony środowiska oraz handlu surowcami wtórnymi.

ALBA Group jest obecna na polskim rynku od 1995 roku. Prowadzi działalność w oparciu o trzy regiony oraz kilkanaście spółek i filii zlokalizowanych na terenie całego kraju (m.in. PTS Alba Sp. z o.o. Chorzów). Zapewnia pracę dla ponad tysiąca osób. Właścicielem spółek ALBA Group w Polsce jest spółka ALBA Polska Sp. z o.o.