W pierwszym sparingu w Jarosławiu lepszy Eurobud JKS

1 серп. 2020 |

Eurobud JKS Jarosław wygrał z Ruchem Chorzów 34:21 (18:10) w pierwszym z dwóch sobotnich sparingów.

Okres sparingowy rozpoczął się dla Ruchu na dobre. Po czwartkowym zwycięstwie z Sokolem Poruba (30:26) w sobotę "Niebieskie" goszczą na Podkarpaciu, gdzie rozgrywają dwa sparingi z tamtejszym Eurobudem JKS-em, piątym zespołem minionego sezonu PGNiG Superligi Kobiet.

Pierwszy sparing już za nami. Początkowo gra była wyrównana (w 9. minucie Ruch przegrywał 4:5), później jednak gospodynie konsekwentnie budowały przewagę (10:5 po kwadransie i 18:10 po I połowie).

Podobnie było w drugich trzydziestu minutach. Zespół Vita Teleky ‘ego wygrał 34:21. Ostatnią bramkę w tym meczu - z rzutu karnego - rzuciła Marcelina Polańska, najskuteczniejsza zawodniczka Ruchu (sześć goli).

Eurobud JKS Jarosław - KPR Ruch Chorzów 34:21 (18:10)