Trenerzy po meczu KPR Ruch Chorzów - KPR Gminy Kobierzyce (wideo)

26 квіт. 2021 |

Zapraszamy do obejrzenia pomeczowych wypowiedzi Edyty Majdzińskiej oraz Vita Teleky’ego.

W meczu 22. serii PGNiG Superligi Kobiet KPR Ruch Chorzów uległ KPR Gminy Kobierzyce 29:40 (13:20). Poniżej prezentujemy pomeczowe komentarze Edyty Majdzińskiej (trener "Kobierek") oraz Vita Teleky’ego (trenera "Niebieskich").

Edyta Majdzińska


- Było widać, że zespół po porażce z Koszalinem wyciągnął wnioski, bardzo dużo czasu spędziliśmy na analizie tamtej sytuacji. Cieszę się, że widać postęp fizyczny, w tempie gry, każda zawodniczka wyszła na boisko, dołożyła swoją cegiełkę do wyniku. Bardzo dużo bramek zdobytych, trochę za dużo straconych.Vit Teleky

- Przygotowywaliśmy się na kontrataki rywala, ale to, co sobie mówimy, to jedno, a to, co realizujemy na boisku, to drugie. Gdyby ktoś przed meczem powiedział mi, że zdobędziemy 29 bramek, to nie uwierzyłbym, że przegramy różnicą 11 bramek. To była najgorsza obrona w meczach, w jakich widziałem nasz zespół.
- Założeniem nie było grać ciągle do Karoliny Jasinowskiej, mieliśmy częściej grać do skrzydłowych. Pchaliśmy się środkiem, a tam była siła Kobierzyc. Oddawaliśmy im piłki, bo graliśmy na stojąco. Za mało było biegania bez piłek.