Patrycja Chojnacka Zawodniczką Tygodnia w PGNiG Superlidze Kobiet!

11 трав. 2021 |

Walka o zwycięstwo w plebiscycie PGNiG Superligi Kobiet była... niemal tak samo zacięta jak w niedzielnym meczu Ruchu z Koszalinem!

Bramkarka "Niebieskich" Patrycja Chojnacka została nominowana do tytułu Zawodniczki Tygodnia po fantastycznym występie w spotkaniu z Młynami Stoisław Koszalin (28:28, karne 5:4).

"Pati" walczyła o zwycięstwo z Kingą Achruk (MKS Perła Lublin) i Joanną Drabik (Zagłębie Lubin). Główną rywalką Chojnackiej była Achruk - prowadzenie zmieniało się kilka razy, ale na finiszu lepsza okazała się nasza zawodniczka!

Gratulujemy Patrycji i dziękujemy Kibicom, bo to dzięki ich głosom na Facebooku nasza zawodniczka okazała się najlepsza. To drugie takie wyróżnienie dla piłkarki Ruchu w tym sezonie - wcześniej, w grudniu ub. roku, Zawodniczką Tygodnia została Marcelina Polańska (po wyjazdowej wygranej ze Startem Elbląg).

Przypominamy, że już w środę odbędzie się kolejne spotkanie Ruchu w Superlidze - u siebie, z Eurobudem JKS Jarosław. Początek o godz. 17.00, transmisja (darmowa) w TVP Sport, na sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.