Marcin Księżyk: Dziewczyny trenują indywidualnie. Czekamy na decyzje

19 бер. 2020 |

Trener KPR Ruch rozpisał zawodniczkom indywidualne plany treningowe. Klub czeka na decyzje w sprawie rozgrywek ligowych.

W związku z pandemią koronawirusa i przerwaniem rozgrywek ligowych treningi KPR Ruch zostały zawieszone w miniony piątek, 13 marca. Nasze piłkarki otrzymały wytyczne od trenera Marcina Księżyka, trenują indywidualnie.

- Dziewczyny pracują w domu. To treningi w formie crossfitowej. Wysłałem każdej z nich rozpiskę, ile serii ćwiczeń trzeba zrobić i w jakim czasie. Oprócz tego zawodniczki mają treningi biegowe, oczywiście wykonywane indywidualnie. Następnie wysyłają mi swoje wyniki z Endomondo - mówi trener Ruchu Marcin Księżyk.

Na razie nie wiadomo, co dalej z rozgrywkami ligowymi. W niektórych dyscyplinach - hokeju na lodzie czy koszykówce - sezon został już zakończony, zapadły także decyzje w sprawie wyłonienia mistrzów, sklasyfikowania drużyn.

- Liga jest na razie zawieszona, ale może być też tak, że już w ogóle nie wystartuje. Jak widać, sytuacja nie jest ciekawa, bo koronawirus cały czas się rozprzestrzenia, jest coraz więcej zachorowań. Co stałoby się z Ruchem, jeśli sezon zostałby zakończony? Na razie są tylko pogłoski, poczekajmy na decyzje - dodaje Marcin Księżyk.