Marcelina Polańska w kampanii „Kryniczanka Active - Żeńskie Granie.”

7 черв. 2022 |

„Kryniczanka Active - Żeńskie Granie.” to nowa kampania o charakterze społecznym promująca najnowszą, niskonasyconą wodę - KRYNICZANKA ACTIVE.

W ramach kampanii "Żeńskie granie." Kryniczanka, została partnerką sześciu klubów sportowych, które reprezentowane są przez ich czołowe zawodniczki. Stały się one jednocześnie ambasadorkami naszej kampanii. To:

- KPR Ruch Chorzów - Marcelina Polańska - piłka ręczna
- TS Wisła Kraków  - Julia Koziańska - siatkówka
- KS Cracovia 1906 Kraków - Kinga Niechwiej - Malska  - hokej
- Legia Rugby Warszawa - Aleksandra Lachowska - rugby
- SKK Polonia Warszawa - Gabriela Kluczyńska - koszykówka
- Górnik Zabrze - Angelika Czmok - piłka nożna

„Kryniczanka Active partnerką żeńskiego sportu drużynowego”


W żeńskim sporcie drużynowym kobieca subtelność i delikatność przeplata się z walecznością, charakterem oraz jednym słowem - siłą kobiet, wyrażoną na boisku, hali lub tafli lodu. Nasza akcja ma przede wszystkim cel popularyzacyjny, zarówno dla przyszłych młodych adeptek, ich rodziców, jak i dorosłych kobiet, poszukujących swojej sportowej drogi.

Chcemy również zarazić pasją do "Żeńskiego grania." nowych kibiców, którzy nie odkryli jeszcze piękna i widowiskowości tych dyscyplin w wydaniu kobiecym.

Kampanię "Żeńskie granie." promuje utwór zespołu LemON "Scarlett”.

Ambasadorem muzycznym kampanii został zespół LemON, na czele z jego liderem Igorem Herbutem. W tym roku przypada jubileusz 10-lecia zespołu.

Akcja promuje najnowszy produkt w naszym portfolio: KRYNICZANKA ACTIVE.

Jest to woda szczególnie polecana osobom aktywnym zawodowo i fizycznie, ze względu na jej właściwości wyrównywania gospodarki wodno-elektrolitowej ustroju. Powoduje alkalizację i działa obniżająco na poziom cukru, cholesterolu oraz kwasu moczowego.


KRYNICZANKA ACTIVE charakteryzuje się średnią mineralizacją (0,12%), przy stosunkowo niewielkim nagazowaniu naturalnym dwutlenkiem węgla utrzymuje swój skład mineralny. Jony dominujące to wodorowęglany i wapń.

Woda szczególnie polecana dla osób aktywnych zawodowo i fizycznie, ze względu na jej właściwości powodujące wyrównywanie gospodarki wodno-elektrolitowej ustroju. Powoduje alkalizację i działa obniżająco na poziom cukru, cholesterolu oraz kwasu moczowego (zgodnie ze Świadectwem).

Woda posiada naturalny dwutlenek węgla pozyskiwany z odwiertów Zuber.

—> Spróbuj! - Kryniczanka - Naturalna Woda Mineralna
FB: Kryniczanka - Naturalna Woda Mineralna | Facebook
IG: Woda Mineralna Kryniczanka (@woda.kryniczanka) • Instagram photos and videos
YT: Kryniczanka - Naturalna Woda Mineralna - YouTube